Είναι ομοίωμα;

Ερωτήσεις μελών για υποστήριξη
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ben_ten

Είναι ομοίωμα;

Δημοσίευση από ben_ten » 23 Ιουν 2016 16:35

καλησπερα σε ολους καινουργιος εδω θα ηθελα τη γνωμη σας τι μπορει να δειχνει αυτο και αν ειναι κατι

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
MEXICANOS370
Ονοματεπώνυμο: Αλεξανδρος

Re: ομειωμα??

Δημοσίευση από MEXICANOS370 » 24 Ιουν 2016 07:39

με λιγη φαντασια μπορεις να πεις οτι μοιαζει σαν κεφαλι απο κατι...θα ελεγα (ψαρι-καρχαρια..κτλ)τετοια κολπα κανει η φυση πολλα ,αν εχεις και λιγο φαντασια θα βλεπεις παντου ομοιοματα!!
αυτη η πετρα που εβαλες δεν πρεπει να ειναι κατι...γιατι φαινεται μικρη ...δηλ μπορει να μετακινηθη,τα ομοιοματα συνηθως ειναι μεγαλα και σταθερα και φαινονται μονο απο μια πλευρα

Άβαταρ μέλους
ben_ten

Δημοσίευση από ben_ten » 24 Ιουν 2016 17:27

για να δωσω και αλλα στοιχεια απο πανω του στα 40-50 μετρα υπηρχε φυλακιο ανταρτων ,απο κατω υπαρχει ποταμι και απεναντι υπαρχει παλι βουνο βραχωδες.
μπορει να μην ειναι κατι αλλα μπορει και να ειναι.
ευχαριστω παντως για την απαντηση σου.

makispapadopoulos

Δημοσίευση από makispapadopoulos » 26 Ιουν 2016 10:43

καλημερα φιλε νομιζω πως δεν ειναι κατι κατα την ποντιακη μου παντα γνωμη :uu: :uu: :uu:

Άβαταρ μέλους
MEXICANOS370

Δημοσίευση από MEXICANOS370 » 26 Ιουν 2016 20:03

Ben ten ......η πετρα που εβαλες φοτο σου εξηγησα γιατι (μαλλον) δεν ειναι ομοιωμα!!!!
Αν η περιοχη τωρα εχει αυτα που λες ψαξε την ιστορια και με μηχανηματα....μην ασχολησε με τα ντεμεκ ομοιωματα!!!ψαξε σημαδια στο φυλακιο στης πετρες γυρο γυρο σε κανενα δεντρο κτλ!!!!ψαξε καποια πυγη στην περιοχη που πινανε νερο....εκει σιγουρα θα βρεις κατι!!!

Άβαταρ μέλους
ben_ten

Δημοσίευση από ben_ten » 26 Ιουν 2016 21:10

ενταξει μεξικανε δεν εισαι μονο εσυ υπαρχουν και αλλοι στο φορουμ ν μιλησουν αν θελουν,και αυτα τα περι ντεμεκ κρατα τα για τον εαυτο σου η για κανενα φιλο σου !
ευχαριστω παντως για της απαντησεις σου :!:

KATERINI

Δημοσίευση από KATERINI » 26 Ιουν 2016 22:26

ben_ten έγραψε:ενταξει μεξικανε δεν εισαι μονο εσυ υπαρχουν και αλλοι στο φορουμ ν μιλησουν αν θελουν,και αυτα τα περι ντεμεκ κρατα τα για τον εαυτο σου η για κανενα φιλο σου !
ευχαριστω παντως για της απαντησεις σου :!:
Κακως εισαι επιθετικος απεναντι στον Μεξικανο, δεν σε εθιξε απλα πηγε να σε γλιτωσει απο κοπο και χρονο. Ενα ομοιωμα μονο του δεν λεει κατι(αν ειναι ομοιωμα). Πολλα ομοιωματα δεν εχουν σχεση με το χομπυ μας και ειναι εργα αρχαιων, αλλα ειναι πιθανο λογω ελειψης αλλου σταθερου στον χωρο καποιος να το χρησιμοποιησε για καποια αποκρυψη.

Άβαταρ μέλους
MEXICANOS370

Δημοσίευση από MEXICANOS370 » 26 Ιουν 2016 22:34

Ποσα θες να μας τρελανεις????μπαινεις εδω μεσα λες....ειμαι καινουργιος,θελω την γνωμη σας ΑΝ ειναι κατι αυτο και ΤΙ ειναι......σου εξηγω 5 πραγματα και τσατιζεσαι????
Οκ!!!Εγω θα τα κρατησω για μενα και για τους φιλους μου..........
Εσυ ομος.....δεν προκετε να μαθεις ποτε!!!!!!μπηκες εδω μεσα για να παρεις καποια βοηθεια....αν δεν δεχεσαι την γνωμη καποιου μην ανεβαζεις φοτο,αν νομιζεις οτι ειναι ομοιομα πηγενε βγαλε λεφτα!!!!λες οτι ειναι ομοιομα...αλλα δεν ξερεις τι....???η μας δουλευεις....η δεν εχεις δει ποτε σου πραγματικο ομοιομα!!!!Αν κρινω απο το nick name μαλλον δεν εχεις δει ομοιωμα.......και το λεω αυτο οχι γιατι εχει κατι το nick name σου......απλα ben ten βλεπει ο γιος μου!!!!!

Άβαταρ μέλους
JORGO

Δημοσίευση από JORGO » 26 Ιουν 2016 23:13

MEXICANOS370 φιλε μου. δίνεις βάση σε ασκετα φοτο και θα τη πληρώσει κάνεις άλλος τη νύφη. Ποια Amstel.... :k: :k: :k:
ήταν σκιά μ' αξίζε σκιάς

Άβαταρ μέλους
MEXICANOS370

Δημοσίευση από MEXICANOS370 » 26 Ιουν 2016 23:42

:k: :k: :k:
Ποια Στικουδη.....!!!!

Απάντηση

Επιστροφή σε “Ερωτήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης